
Związki z panią adwokat i związki miłosne przyjaciółek.
Trzy kobiety na różnych etapach życiowych i … związki, relacje, miłość i seks.
Mężczyźni, zdrady, zauroczenia i przypadki.
Niewłaściwi mężczyźni, niebezpieczne związki …
Śledzimy splatające się historie. Gwałtowne i zwariowane. Dzieje się wiele, ponieważ w życiu 3 kobiet wiele się dzieje. Wielu mężczyzn przewija się przez łóżka, niektórzy je opuszczają po wieloletnich związkach lub próbują się wkraść w łaski właścicielki. Relacje rodzinne i to nie tylko te młodszych dzieci ze starszymi, ale i dorosłych dzieci. Szukanie miłości albo przygód. Kobiety przez przypadek spotykają mężczyzn, którzy w tej historii zagrzewają miejsce na dłużej. Albo czasem i na krócej.
Tutaj jest takie zawirowanie uczuciowe jak wiosenna burza. Nie wiadomo co się stanie za chwilę. Te wszystkie relacje jak na huśtawce bujają życiem bohaterek.
♥♥♥
Główna bohaterka to Emila, która zaraża radością, pomaga swoim przyjaciółkom i jest prawniczką. Właśnie dlatego jej uśmiech nie pasuje do tego poważnego zawodu, a jej przeciętna uroda nie pasuje do Włocha, bogatego z szerokim wachlarzem różnych interesów. I niebezpiecznych powiązań. Jednak czy w tym pojedynku wygra serce czy rozsądek? A podjęte decyzje jakie przyciągną konsekwencje. Również u przyjaciółek, które walczą o miłość, o uniesienia, by jednak za chwilę boleśnie przekonać się dokąd ich to zaprowadziło. Jednak wlewa się w nasze serce nadzieja, że jakoś to będzie. Historia życiowa, ale i zwariowana, czasem śmieszna, lecz również smutna i prawdziwa.
Trzy przyjaciółki i ich miłosne perypetie. Relacje na całe życie zostały zagrożone, inne bohaterki właśnie o takich marzą i szukają właściwego mężczyzny. Z tymi kobietami nie będziemy się nudzić, a kolejna część już czeka. O związkach i kobietach przeczytałam również w innej książce autorki: Nie czekaj już dłużej Gabriela Gargaś Alina Adamowicz napisanej wraz z psycholog, więc to równie ciekawe spojrzenie na relacje i uczucia oraz nas – kobiety.
Jeżeli czytałyście/czytaliście już tę książkę, proszę podzielcie się ze mną swoimi wrażeniami.
Jeżeli jeszcze nie miałyście/mieliście okazji zapoznać się z jej treścią, może Was moja opinia do tego skłoni. Czekam na Wasze komentarze.
Książkę dopisujemy dopisana do naszej listy przeczytanych książek.
- tytuł: Kancelaria
- autor:Gabriela Gargaś
Cykl: Kancelaria (tom 1) - ilość stron: 340
- wydawnictwo: Wydawnictwo Lekkie
- data wydania: 22.07.2022
- ocena: 8/10





